Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znieczolica i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za sprawiedliwosc.. czepiacie sie ludzi ... jeszcze gorzej im narobicie.. myslicie ze jak ich wyeksmitujecie to bedzie lepiej? To tak jak z biletem autobusowym... skoro nie stac czlowieka na bilet to tym bardziej nie zaplaci za mandat!!! Zostawcie ludzi ktorzy ledwo mieszkanie znalezli a wy chcecie ich gdzies wywiesc!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle zainteresowali sie takim osiedlem ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle zainteresowali sie takim osiedlem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie płacili, ja zapier***am 40 lat za najniższą krajową i najpierw płace czynsz a żywność kupuję najtańszą i to z promocji w biedronce, także wywalić ich, niech się wezmą za pracę za jałmużnę jaką ja dostaję, ale nie mam ani 1 zł zadłużenia, a ciuchy kupuję w lumpeksie, nie mam dziecka, bo mnie nie było na nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ŻUK proponuję poczytać KONSTYTUCJĘ KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Art. 75. Władze publiczne prowadzą politykę sprzyjającą zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych obywateli, w szczególności przeciwdziałają bezdomności, wspierają rozwój budownictwa socjalnego oraz popierają działania obywateli zmierzające do uzyskania własnego mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"" Pomieszczenia tymczasowe muszą być zapewnione eksmitowanym na okres nie krótszy niż miesiąc i nie dłuższy niż pół roku. Później można ich usunąć do noclegowni. "" CZYLI NA ULICĘ , JAK KTOŚ SAM SOBIE COŚ NIE ZNAJDZIE , BO RACZEJ NOCLEGOWNIE W LUBLINIE NIE MAJĄ TYLU MIEJSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pić i palić mają za co ale na czynsz już nie mają. Jak ktoś stara się być w porządku, ciężko mu związać koniec z końcem, ale stara się zdobyć jakieś środki materialne na życie, ( 2-ga praca, pomoc mopr etc ) i grozi mu eksmisja to współczuję. Większość dobrze wie jacy są ludzie z mieszkań komunalnych i jak one wyglądają (był tu kiedyś nawet artykuł o tym jak lokatorzy dewastują swoje komunalne mieszkania) więc moim zdaniem większość (są wyjątki) sama sobie jest wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcom praw konstytucji proponuje poczytać również zapisy ustawy o ochronie praw lokatorów. Mieszkanie komunalne jest prawem, z którego korzystanie wiąże się z obowiązkami, które najemca musi dopełnić. Dziwi mnie tylko, że akcje lokatorskie zawiązują się dopiero 4 dni przed eksmisje a nie chciały pomagać tym ludziom wtedy gdy dług rósł. Nie róbcie dramatu w sytuacji gdy 5000 rodzin czeka na mieszkanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pozamiatne po dresiarzach i innych gnojach, na bruk - może się gnój jeden z drugim nauczy szacunu, przestanie chlać i jarać i bić innych. Dobrze, że starą kobietą się zajęli. Tak kończą frajerzy dresiarze co się uczyć nie chcieli i wszystko by chcieli mieć za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za znienawidzonej komuny nie było eksmisji. No ,ale sami durnie chcieliście.
 
A za znienawidzonej komuny nie było eksmisji. No ,ale sami durnie chcieliście.
A co do "komuny" tęskno ci?. Korea płn, Białoruś, Kuba czekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co wy wiecie o komunie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do "komuny" tęskno ci?. Korea płn, Białoruś, Kuba czekają.
Komuna-POlszewia,gumofilce cały czs jest,żadnemu komuchowi nie stała się żadna krzywda,wręcz awansowali,mają lepiej jak wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pieniadze na 2000 islamiskich terrorystow to są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna-POlszewia,gumofilce cały czs jest,żadnemu komuchowi nie stała się żadna krzywda,wręcz awansowali,mają lepiej jak wcześniej
proponuję leczenie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...